STEP

Step je pro opravdové nadšence do tance a hlavně do rytmu. U nás klademe důraz na techniku a improvizaci. Tedy na schopnost tvořit vlastní rytmy, ne jen opakovat ty naučené.
Cena: 3900 Kč / semestr

Kdo vede lekce

Anička DD

Anička DD

* BEGINNER (BEG)

Kurz je určen všem zájemcům, není věkově omezen a nevyžaduje předchozí pohybové zkušenosti. Na lekcích se učí základní úderová technika a jednoduché krokové vazby. Studenti si zvykají vnímat základní hudební struktury a seznamují se s tradičním chorusem Shim Sham Shimmy.

* BEGINNER INTERMEDIATE (B/I)

Kurz je určen všem, kteří za sebou mají alespoň 1 rok stepu, ale i těm kteří začali dříve a mají pocit, že by v úrovni INTERMEDIATE „nestíhali“, nebo potřebují důkladnější procvičení probírané látky. Máte znalosti základních kroků a chcete se zlepšit v technice. Budeme se zaměřovat na jednodušší historické routines jako jsou Walk around nebo Copasetics soft shoes.

* INTERMEDIATE (INT)

Kurz je určen těm, kteří se stepu věnují již delší dobu (minimálně 2 roky lekcí), v technice úderu už mají jasno, a vědí, co je Shim Sham nebo time step.
Na kurzu si rozšiříte své taneční schopnosti a naučíte se další nové kroky a variace, prohloubíte smysl pro muzikalitu a improvizaci.
Budeme se zaměřovat na složitější historické routines jako jsou Doin‘ the New Low Down nebo BS Chorus.

* TAP ROUTINES:

Kurz pro pokročilé stepaře (min. 3 roky zkušeností), kteří chtějí tančit především choreografie. V rámci kurzu si „oprášíme“ staré dobré routines jako Shim Sham nebo Walk around, ale zaměříme se především na repertoár The Copasetics. Součástí lekce bude tako pokročilá technika a motivace s choreografiemi vystupovat veřejně.

Mohlo by vás zajímat

CHCETE ZAČÍT TANČIT SWING NEBO STEP?

CHCETE ZAČÍT TANČIT SWING NEBO STEP?

Ať už vás nadchl swing, nebo step a chcete začít tančit, jste tu správně! Máme kurzy v Praze pro dospělé i děti!
ZAČÁTEČNÍKŮV PRŮVODCE PO GALAXII SWINGU

ZAČÁTEČNÍKŮV PRŮVODCE PO GALAXII SWINGU

Aneb vše, co jste chtěli vědět o swingu, ale báli jste se zeptat. Článek nejen pro začátečníky, ale pro všechny milovníky swingu.
Kloboukové příspěvky na tančírnách – kam jdou?

Kloboukové příspěvky na tančírnách – kam jdou?

Děkujeme vám za tančírnové příspěvky do klobouku. Chtěli bychom se s vámi podělit o to, kam vaše příspěvky míří.
Swingové playlisty

Swingové playlisty

Chceš-li si poslechnout něco swingu a jazzu i mimo lekce a tančírny a nevíš, kam na hudbu, můžeš začít třeba zde!