Sály

SWINGOVNA

Swingová klubovna, neboli Swingovna (jméno vymyslel Jára Mašek) je od roku 2020 domovem pražských swingařů. Prostor je součástí domu, kterému se říká „Malý Berlín“ (doporučujeme si ho vygooglit). Prostory mají cca 150 m2, z toho 80m2 má hlavní sál se zrcadly. Koho by zajímalo, jak se z ošklivého sklepa stal náš druhý domov, může kouknout na video ZDE. Velkou zásluhu na vzniku Swingovny má náš kamarád Thomas Nisser, který celou přestavbu vymyslel, pomohl s projekty a navíc toho spoustu i dělal.

Adresa: U Smaltovny 20, Praha 7
(na dvoře hned po levé straně)

STUDIO DLOUHÁ

Náš další taneční domov, již od roku 2009! Díky našemu panu domácímu Ivanovi Prachenskému jsou step, swing a další naše taneční kurzy dostupné přímo v centru Prahy. Za to mu patří velký dík!

A protože jsou prostory v suterénu a dobře odhlučněné od okolní zástavby, smíme zde i stepovat. A věřte, že není vůbec jednoduché najít prostor, kde step nikomu nevadí.

Adresa: Dlouhá 20, Praha 1
(suterén)

LETENSKÁ VODÁRNA

Letenská vodárenská věž prošla v roce 2018 rozsáhlou rekonstrukcí. V budově vedle věže (vchod z ulice Na Výšinách) nyní najdete krásný sál s dřevěnou podlahou, kde se jednou týdně (středy) swinguje.
Lokalita Prahy 7 je u nás oblíbená, jak jste si mohli všimnout. No není to náhoda, většina našich lektorů totiž na Sedmičce bydlí a protože chodí do práce rádi „v papučích“, spousta našich aktivit se děje právě tady.
Na Prahu 7 ale dojedete pohodlně i z ostatních městských částí. A věříme, že kdo propadl kouzlu swingu, rád za ním ten kousek popojede <3

Adresa: Na Výšinách 1, Praha 7
(vchod do přízemní budovy DDM)

LIBERÁL

Stylová kavárna v srdci Prahy 7 má prostě duši. Žije to tu od rána do večera!

Salónek s dřevěnou podlahou najdete v suterénu. Odměnou po taneční lekci vám budiž dobře vychlazené pivo na baru 🙂

Adresa: Heřmanova 6, Praha 7
(salónek v suterénu)

SWINGOVNA

U Smaltovny 20, Praha 7
– na dvoře hned po levé straně

STUDIO DLOUHÁ

Dlouhá 20, Praha 1- suterén

LETENSKÁ VODÁRNA

Na Výšinách 1, Praha 7 – vchod do přízemní budovy DDM