Monča

Monča

Monča je taky naše! Sice už neučí pravidelně, ale virtuálně se s ní potkáte určitě. Má na starosti přihlášky a platby.

Jak jsi přišel/la k swingu?

Přes hudební videoklipy, kde mě bavil ten tanec.

Tvoje oblíbená taneční figura?

Já je neumím pojmenovat, mám ráda dynamické figury s větším napětím, u kterých se cítím trochu jako na kolotoči, ale hodně si užívám i klasický swingout se swivels, to se neomrzí.

Koho nejradši učíš a proč?

Nejraději jsem učila INT, kteří mají velké nadšení, zároveň už trochu ví, co dělají, ještě toho mají hodně před sebou, málo zlozvyků, stále ještě pokora a skromnost. Je tam hodně potenciálu a už se dá dělat téměř cokoliv, takže je to zábava.

Tvoje taneční inspirace?

Aktuálně Bianca – hlavně proto, že je svá, originální, nikoho nekopíruje a vždy z ní vyzařuje radost. Taky se mi hodně líbí přirozenost a plynulost Alice Mei. Z mužských tanečníků si velmi užívám styl Remyho, ten mě neomrzí nikdy.

„Přeji všem našim studentům – tanečníkům, aby si uchovali radost a nadšení ze svých začátků a aby toto vždy převažovalo nad ambicemi. Nejvíce mě mrzí, když studenti nejsou spokojeni s tím, co dovedou, protože „nejsou dost dobří“. Ambicím rozumím, ale tanečník, ze kterého vyzažuje radost, bude pro mě vždy nejlepší bez ohledu na dokonalost techniky!“

Kurzy lektora

Lektor momentálne netrénuje žádné kurzy

Mohlo by vás zajímat

Lektor nepublikoval žádné články